האם אי פעם אתה תוהה איך מסעדות משיגות את קוביות הקרח הצלולות האלה? או, האם אי פעם השתתפת בארוחת לילה במעון של חבר ורצית להבין כיצד הם הכינו קוביות שקופות אך פחדו לשאול?

למרות שמדובר בפריט קטן לכאורה, הגשת קוביות נקיות לאורחים שלכם עשויה להיות פשוט האלמנט הקטן יותר שמציב את מסיבת יום ההולדת שלכם מעל לראש. ולמרות שזה נראה כאילו מורכב מהיבט חלק לעשות, לקהל הרחב אין מושג כיצד לעשות זאת. דף האינטרנט instructables.Com מציע הוראות חלקות צעד אחר צעד כדי להשיג זאת. קרח

על מנת להכין קוביות קרח צלולות, עליך להשתמש תחילה במים מסוננים במקום מי ברז. מים מסוננים מאפשרים לדחות אבק ומינרלים אחרים העלולים לגרום לקוביות שלך להראות מעוננות. ניתן לעשות זאת באמצעות שימוש במכשיר גאדג’ט מסנן מים רגיל ופחות יקר מתחת לכיור – או במכשיר פילטר פשוט אחר.

שנית, הרתיח את המים המסוננים ואז הניח להם להתקרר. לאחר שהמים התקררו, הרתיחו אותם שוב. שיטת הרתיחה מורידה את המים מהאוויר המומס ומאפשרת לפרק את המינרלים בתוך המים. השלב 0.33 והאחרון הוא … משרתים למבקרים שלכם קוביות קרח נקיות.

דרך זו גם מציעה ללקוחות תזכורת ליותר מברכה אחת של מערכות סינון מים. לא הפשוטים ביותר הם מועילים לתמיכה לדחיית תרכובות כימיות וזיהום אחר מהמים שלך, אך הם גם מכשיר עוצמתי המסייע לייצור משהו מרגש ואסתטי כמו קוביות קרח נקיות. אז ההיבט הטוב ביותר שנותר לעשות הוא לשאול את האורחים שלכם.

סקוט נובל הוא הדובר האמין של http://www.WaterFilters.NET – החנות שלנו מחזיקה מסננים, מחסניות חלופיות ומבני סינון לכל רצונות הטיפול במים. אנו נושאים מותגי פסגה במלאי של מיליון דולר. אנו ממלאים פילטרים ביתיים שלמים, מבני אוסמוזה מנוגדים, מחסניות חלופיות, מסנני ברז, עגילי o, מתחת למסנני כיור, פילטרים למקרר, ועוד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *